Wyszukiwarka KRS/ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT"

ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT"

NIP 8861009314 · Wałbrzych

Porozmawiaj z Werą o tej firmie

Weraasystentka DebtStrike · odpowiada od razu

BD RAPORT KONTRAHENTA · BigDebt

Sprawdzenia, dyscyplina płatnicza BigDebt, finanse i sygnały ryzyka w jednym dokumencie.

Pełny raport PDF29 zł

Zobacz przykładowy raport → Pełny raport — 29 zł →

Bez zakładania konta • PDF ze źródłami i datami

W pełnym raporcie ▼
  • 🔒Ocena wiarygodności (0–100)
  • 🔒Analiza finansowa z e-sprawozdania (FHS, Altman Z'')
  • 🔒Weryfikacja beneficjentów CRBR ze strukturą właścicielską KRS
  • 🔒Pełna mapa powiązań: właściciele właścicieli i spółki powiązane osobowo
  • 🔒Rekomendacja AI
  • 🔒Monitoring podmiotu przez 30 dni
  • 🔒Screening sankcyjny (UE, ONZ, OFAC, OFSI, MSWiA) i lista ostrzeżeń KNF

Zakres zależy od wariantu raportu. Pełna mapa powiązań jest w wariancie rozszerzonym za 79 zł. Analiza finansowa wymaga dostępnego e-sprawozdania.

To Twoja firma?

Zarządzaj profilem swojej firmy

  • Dodaj logo, opis, ofertę i kontakt
  • Zobacz statystyki zainteresowania
Przejmij profil firmy

Bezpłatnie • Firmowy e-mail i NIP

Podsumowanie

ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT" to podmiot gospodarczy. Siedziba: Wałbrzych, województwo dolnośląskie.

Dane firmy

NIP
8861009314
Siedziba
Wałbrzych
Zobacz dane rejestrowe ▼

Dane identyfikacyjne

NazwaZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT"
NIP8861009314
REGON890307479
Adresul. Orzechowa 6, 58-307 Wałbrzych
Województwodolnośląskie

Rejestr i status

Status w KRSnieustalony
Wiek firmy0 lat
Podmioty z tego województwa w katalogu67 479

Dane pobrane: 04 września 2026.

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnej opinii. Jeśli z nią współpracowałeś, Twoja będzie pierwsza — opisz własne doświadczenie, a nie zasłyszane historie.

Dodaj pierwszą opinię

1 — najgorzej, 5 — najlepiej.

Możesz wystawić samą ocenę i nic nie pisać. Jeśli piszesz — najwyżej 1500 znaków, bez danych osobowych osób trzecich (PESEL, telefon, adres, numer rachunku), bez wulgaryzmów i bez linków; takie opinie odrzucamy w całości, nie wycinamy z nich fragmentów.

Pomaga innym ocenić ryzyko współpracy. Możesz pominąć, jeśli nie było rozliczeń.

Opinia pojawia się od razu — nie musisz niczego potwierdzać. Jeśli zaznaczysz „po terminie" albo „brak zapłaty", najpierw sprawdzimy zgłoszenie ręcznie, bo to poważny zarzut wobec nazwanej firmy — napiszemy, gdy zdecydujemy. Adresu nie publikujemy; wyślemy na niego odnośnik, którym usuniesz opinię, kiedy zechcesz.

Wyślemy mu tę opinię jeden raz, z odnośnikiem do strony firmy. Adresu nie zapisujemy i nie użyjemy go ponownie.

Wysyłając opinię, oświadczasz, że opisuje ona Twoje własne doświadczenie ze współpracy z tą firmą i jest zgodna z prawdą. Opinia jest publiczna i zostanie opublikowana pod podpisem „Użytkownik”. Zasady: /zasady-opinii

Opinie pochodzą od użytkowników i nie są weryfikowane przez DebtStrike. Nie wpływają na naszą ocenę wiarygodności — ta powstaje wyłącznie z rejestrów publicznych. Zasady publikacji i tryb zgłoszeń →
Załóż bezpłatne konto firmoweSprawdzaj 5 kontrahentów miesięcznie bez opłat. Załóż bezpłatne konto →

BD BigDebt — dyscyplina płatnicza

Współpracowałeś z ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT"? Zgłoś, jak regulowała zobowiązania — faktura, termin, data zapłaty. Bezpłatnie, w dwie minuty, po zalogowaniu.

Zgłoszenia zasilają naszą bazę analityczno-statystyczną. Numer dokumentu ani dane zgłaszającego nie są nigdzie publikowane.

Zgłoś doświadczenie płatnicze

Sprawdź NIP w BigDebt — Sygnał za darmo: liczby ze zgłoszeń wierzycieli dla tego NIP-u. 2 sprawdzenia w miesiącu za 0 zł po zalogowaniu, bez konta 1 na 2 miesiące; poza limitem 10 zł.

Sygnały rejestrowe (KRZ)

Czy ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT" ma wpis w KRZ? Zobacz w pełnym raporcie — 29 złWynik KRZ, wykaz VAT, scoring 0–100 i bilans z e-sprawozdania. Dostęp w kilka minut, bez abonamentu.

Screening sankcyjny i compliance

Podobne podmioty

Zobacz wszystkie podmioty z województwa dolnośląskie →

Najczęstsze pytania o ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT"

Jaki NIP ma ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT"?

ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT" ma NIP 8861009314, REGON 890307479.

Gdzie ma siedzibę ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT"?

Siedziba: ul. Orzechowa 6, 58-307 Wałbrzych (woj. dolnośląskie).

Czy ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT" jest w Krajowym Rejestrze Zadłużonych?

Sprawdzenie w KRZ (upadłość, restrukturyzacja, bezskuteczna egzekucja) jest częścią pełnego raportu o firmie ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT" za 29 zł. Bezpłatna karta pokazuje sam fakt sprawdzenia, nie wynik.

Jak czytać te dane

Co dokładnie dostajesz i za ile: raport o kontrahencie — zakres, cena i pytania, które zadają kupujący. Sprawdzasz jedną konkretną spółkę? Raport o firmie po NIP. Interesuje Cię, czy firma ma długi? Zadłużenie firmy: co widać w KRZ i wykazie VAT. Sprawdzasz wielu kontrahentów naraz? Weryfikacja kontrahentów jako procedura. Pierwszy raz sprawdzasz firmę samodzielnie? Jak sprawdzić kontrahenta w sześciu krokach. A jeśli chcesz zobaczyć, co kontrahenci widzą o Tobie: sprawdź swoją firmę po NIP.

Sprawdzasz firmy regularnie?

W abonamencie pełne raporty są w cenie — z PDF-em i eksportem CSV do dokumentacji. A w tle codziennie czytamy ZBIGNIEW CHMIELEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PRYZMAT" (i resztę Twojego portfela) w rejestrach i wysyłamy e-mail, gdy któraś trafi do KRZ albo straci status czynnego podatnika VAT.

Solo do 10 firm — od 39 zł/mies. (rok 234 zł, −50%) · Biznes do 50 firm — od 129 zł/mies. Płatność z góry za wybrany okres, bez odnawiania.

W cenie pełne raporty PL: Solo 2/mies., Biznes 10/mies. — nie płacisz za każdy osobno.

Uruchom monitoring — od 39 zł/mies.
Pełny raport ze scoringiem 0–100 i analizą bilansu z e-sprawozdania — 29 zł · z pełną mapą powiązań i weryfikacją CRBR 79 złScoring 0–100 i analiza bilansu — 29 zł · pełna mapa powiązań 79 zł Pełny raport — 29 zł