Wyszukiwarka KRS/PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI

NIP 7580000597 · OSTROŁĘKA

Porozmawiaj z Werą o tej firmie

Weraasystentka DebtStrike · odpowiada od razu

BD RAPORT KONTRAHENTA · BigDebt

Sprawdzenia, dyscyplina płatnicza BigDebt, finanse i sygnały ryzyka w jednym dokumencie.

Pełny raport PDF29 zł

Zobacz przykładowy raport → Pełny raport — 29 zł →

Bez zakładania konta • PDF ze źródłami i datami

W pełnym raporcie ▼
  • 🔒Ocena wiarygodności (0–100)
  • 🔒Analiza finansowa z e-sprawozdania (FHS, Altman Z'')
  • 🔒Weryfikacja beneficjentów CRBR ze strukturą właścicielską KRS
  • 🔒Pełna mapa powiązań: właściciele właścicieli i spółki powiązane osobowo
  • 🔒Rekomendacja AI
  • 🔒Monitoring podmiotu przez 30 dni
  • 🔒Screening sankcyjny (UE, ONZ, OFAC, OFSI, MSWiA) i lista ostrzeżeń KNF

Zakres zależy od wariantu raportu. Pełna mapa powiązań jest w wariancie rozszerzonym za 79 zł. Analiza finansowa wymaga dostępnego e-sprawozdania.

To Twoja firma?

Zarządzaj profilem swojej firmy

  • Dodaj logo, opis, ofertę i kontakt
  • Zobacz statystyki zainteresowania
Przejmij profil firmy

Bezpłatnie • Firmowy e-mail i NIP

Podsumowanie

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI to Spółka z o.o. Siedziba: OSTROŁĘKA, województwo mazowieckie.

Dane firmy

NIP
7580000597
Siedziba
OSTROŁĘKA
Branża PKD
Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi i motocyklami
Zobacz dane rejestrowe ▼

Dane identyfikacyjne

NazwaPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
Forma prawnaSpółka z o.o.
NIP7580000597
REGON00458785800000
KRS0000223642
AdresUL. BŁĘKITNA 26, 07-410 OSTROŁĘKA
Województwomazowieckie

Rejestr i status

Status w KRSaktywny
Data rejestracji22 grudnia 2004
Wiek firmy21 lat
Kapitał zakładowy56 000 zł
Podmioty z tego województwa w katalogu262 786
Podmioty o tej formie prawnej w katalogu684 770

Dane pobrane: 23 sierpnia 2026.

Mapa powiązań

Kto jest właścicielem tej spółki, kto zasiada w jej zarządzie i kto figuruje jako beneficjent rzeczywisty. Strzałki prowadzą od właściciela do podmiotu, który do niego należy.

13%16%16%16%16%13%13%Mariusz Kleczkowski · ur. 1953 · wspólnik, beneficjentMKMariusz Kleczkows…ur. 1953B. Z. · wspólnik?B. Z.H. K. · wspólnik?H. K.J. K. · wspólnik?J. K.M. K. · wspólnik?M. K.K. K. · wspólnik?K. K.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI · KRS 0000223642PRZEDSIĘBIORSTWO…KRS 0000223642
wspólnik (% udziałów)zarządbeneficjent (CRBR)firmaosoba

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy i CRBR, stan na 03 października 2026. Pokazujemy powiązania BEZPOŚREDNIE — właściciele właścicieli i powiązania osób w innych spółkach są w pełnym raporcie. Darmowe API Ministerstwa Sprawiedliwości maskuje nazwiska osób fizycznych w KRS; pełne pochodzą z CRBR i są dokładane tylko przy jednoznacznym dopasowaniu.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)

Beneficjent rzeczywisty to osoba fizyczna, która ostatecznie kontroluje podmiot — bezpośrednio albo przez inne spółki. Zgłoszenie do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych jest obowiązkiem ustawowym, a sam rejestr jest jawny.

Źródło: Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych (Ministerstwo Finansów), stan na 03 października 2026. Zgłoszono 1 beneficjenta. Jeśli figurujesz na tej liście i nie chcesz, by Twoje dane były tu publikowane — napisz na rodo@debtstrike.eu.

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnej opinii. Jeśli z nią współpracowałeś, Twoja będzie pierwsza — opisz własne doświadczenie, a nie zasłyszane historie.

Dodaj pierwszą opinię

1 — najgorzej, 5 — najlepiej.

Możesz wystawić samą ocenę i nic nie pisać. Jeśli piszesz — najwyżej 1500 znaków, bez danych osobowych osób trzecich (PESEL, telefon, adres, numer rachunku), bez wulgaryzmów i bez linków; takie opinie odrzucamy w całości, nie wycinamy z nich fragmentów.

Pomaga innym ocenić ryzyko współpracy. Możesz pominąć, jeśli nie było rozliczeń.

Opinia pojawia się od razu — nie musisz niczego potwierdzać. Jeśli zaznaczysz „po terminie" albo „brak zapłaty", najpierw sprawdzimy zgłoszenie ręcznie, bo to poważny zarzut wobec nazwanej firmy — napiszemy, gdy zdecydujemy. Adresu nie publikujemy; wyślemy na niego odnośnik, którym usuniesz opinię, kiedy zechcesz.

Wyślemy mu tę opinię jeden raz, z odnośnikiem do strony firmy. Adresu nie zapisujemy i nie użyjemy go ponownie.

Wysyłając opinię, oświadczasz, że opisuje ona Twoje własne doświadczenie ze współpracy z tą firmą i jest zgodna z prawdą. Opinia jest publiczna i zostanie opublikowana pod podpisem „Użytkownik”. Zasady: /zasady-opinii

Opinie pochodzą od użytkowników i nie są weryfikowane przez DebtStrike. Nie wpływają na naszą ocenę wiarygodności — ta powstaje wyłącznie z rejestrów publicznych. Zasady publikacji i tryb zgłoszeń →
Załóż bezpłatne konto firmoweSprawdzaj 5 kontrahentów miesięcznie bez opłat. Załóż bezpłatne konto →

BD BigDebt — dyscyplina płatnicza

Współpracowałeś z PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI? Zgłoś, jak regulowała zobowiązania — faktura, termin, data zapłaty. Bezpłatnie, w dwie minuty, po zalogowaniu.

Zgłoszenia zasilają naszą bazę analityczno-statystyczną. Numer dokumentu ani dane zgłaszającego nie są nigdzie publikowane.

Zgłoś doświadczenie płatnicze

Sprawdź NIP w BigDebt — Sygnał za darmo: liczby ze zgłoszeń wierzycieli dla tego NIP-u. 2 sprawdzenia w miesiącu za 0 zł po zalogowaniu, bez konta 1 na 2 miesiące; poza limitem 10 zł.

Sygnały rejestrowe (KRZ)

Czy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI ma wpis w KRZ? Zobacz w pełnym raporcie — 29 złWynik KRZ, wykaz VAT, scoring 0–100 i bilans z e-sprawozdania. Dostęp w kilka minut, bez abonamentu.

Podobne podmioty

Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi i motocyklami — Ostrołęka: 47 firm →

Zobacz firmy z branży: Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi i motocyklami →

Zobacz wszystkie podmioty z województwa mazowieckie →

Sprzedajesz do tej branży?

Ta karta to jedna firma. W arkuszu dostajesz wszystkie firmy z branży „handel detaliczny, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi i motocyklami" w województwie mazowieckie: nazwa, NIP, KRS, adres, status VAT, wpisy w Krajowym Rejestrze Zadłużonych i udział w przetargach publicznych.

Zobacz, ile firm jest w tym segmencie →

Dane o firmach, bez danych osobowych: zarządy, wspólnicy i jednoosobowe działalności zostają poza plikiem.

Najczęstsze pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI

Jaki NIP ma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI ma NIP 7580000597, REGON 00458785800000 i numer KRS 0000223642.

Gdzie ma siedzibę PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI?

Siedziba: UL. BŁĘKITNA 26, 07-410 OSTROŁĘKA (woj. mazowieckie).

Od kiedy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI działa?

Data rejestracji: 22 grudnia 2004 — firma działa 21 lat.

Czy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI jest w Krajowym Rejestrze Zadłużonych?

Sprawdzenie w KRZ (upadłość, restrukturyzacja, bezskuteczna egzekucja) jest częścią pełnego raportu o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" sp. z o.o. W LIKWIDACJI za 29 zł. Bezpłatna karta pokazuje sam fakt sprawdzenia, nie wynik.

Jak czytać te dane

Co dokładnie dostajesz i za ile: raport o kontrahencie — zakres, cena i pytania, które zadają kupujący. Sprawdzasz jedną konkretną spółkę? Raport o firmie po NIP. Interesuje Cię, czy firma ma długi? Zadłużenie firmy: co widać w KRZ i wykazie VAT. Sprawdzasz wielu kontrahentów naraz? Weryfikacja kontrahentów jako procedura. Pierwszy raz sprawdzasz firmę samodzielnie? Jak sprawdzić kontrahenta w sześciu krokach. A jeśli chcesz zobaczyć, co kontrahenci widzą o Tobie: sprawdź swoją firmę po NIP.

Sprawdzasz firmy regularnie?

W abonamencie pełne raporty są w cenie — z PDF-em i eksportem CSV do dokumentacji. A w tle codziennie czytamy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FORTY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI (i resztę Twojego portfela) w rejestrach i wysyłamy e-mail, gdy któraś trafi do KRZ albo straci status czynnego podatnika VAT.

Solo do 10 firm — od 39 zł/mies. (rok 234 zł, −50%) · Biznes do 50 firm — od 129 zł/mies. Płatność z góry za wybrany okres, bez odnawiania.

W cenie pełne raporty PL: Solo 2/mies., Biznes 10/mies. — nie płacisz za każdy osobno.

Uruchom monitoring — od 39 zł/mies.
Pełny raport ze scoringiem 0–100 i analizą bilansu z e-sprawozdania — 29 zł · z pełną mapą powiązań i weryfikacją CRBR 79 złScoring 0–100 i analiza bilansu — 29 zł · pełna mapa powiązań 79 zł Pełny raport — 29 zł