Wyszukiwarka KRS/POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE

POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE

NIP 7122521330 · Lublin

Porozmawiaj z Werą o tej firmie

Weraasystentka DebtStrike · odpowiada od razu

BD RAPORT KONTRAHENTA · BigDebt

Sprawdzenia, dyscyplina płatnicza BigDebt, finanse i sygnały ryzyka w jednym dokumencie.

Pełny raport PDF29 zł

Zobacz przykładowy raport → Pełny raport — 29 zł →

Bez zakładania konta • PDF ze źródłami i datami

W pełnym raporcie ▼
  • 🔒Ocena wiarygodności (0–100)
  • 🔒Analiza finansowa z e-sprawozdania (FHS, Altman Z'')
  • 🔒Weryfikacja beneficjentów CRBR ze strukturą właścicielską KRS
  • 🔒Pełna mapa powiązań: właściciele właścicieli i spółki powiązane osobowo
  • 🔒Rekomendacja AI
  • 🔒Kto pytał o tę firmę: sprawdzenia z 30 dni, pobrane raporty, sygnał wzrostu
  • 🔒Monitoring podmiotu przez 30 dni
  • 🔒Screening sankcyjny (UE, ONZ, OFAC, OFSI, MSWiA) i lista ostrzeżeń KNF
  • 🔒Dyscyplina płatnicza (BigDebt): zgłoszenia wierzycieli o terminowości płatności

Zakres zależy od wariantu raportu. Pełna mapa powiązań jest w wariancie rozszerzonym za 79 zł. Analiza finansowa wymaga dostępnego e-sprawozdania.

To Twoja firma?

Zarządzaj profilem swojej firmy

  • Dodaj logo, opis, ofertę i kontakt
  • Zobacz statystyki zainteresowania
Przejmij profil firmy

Bezpłatnie • Firmowy e-mail i NIP

Podsumowanie

POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE to podmiot gospodarczy. Siedziba: Lublin, województwo lubelskie.

Dane firmy

NIP
7122521330
Siedziba
Lublin
Branża PKD
Działalność organizacji członkowskich
Zobacz dane rejestrowe ▼

Dane identyfikacyjne

NazwaPOLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE
NIP7122521330
REGON000816279
KRS0000004328
Adresul. Józefa Sowińskiego 17, 20-040 Lublin
Województwolubelskie

Rejestr i status

Status w KRSaktywny
Data rejestracji30 marca 2001
Wiek firmy25 lat
Podmioty z tego województwa w katalogu24 938

Dane pobrane: 05 października 2026.

Mapa powiązań

Kto jest właścicielem tej spółki, kto zasiada w jej zarządzie i kto figuruje jako beneficjent rzeczywisty. Strzałki prowadzą od właściciela do podmiotu, który do niego należy.

Mirosław Michalik · ur. 1973 · beneficjent, WICEPRZEWODNICZĄCY ZARZĄDUMMMirosław Michalikur. 1973Tomasz Woźniak · ur. 1964 · beneficjentTWTomasz Woźniakur. 1964Olga Przybyla · ur. 1974 · beneficjent, WICEPRZEWODNICZĄCA ZARZĄDUOPOlga Przybylaur. 1974Ewa Hrycyna · ur. 1982 · beneficjentEHEwa Hrycynaur. 1982Joanna Trzaskalik · ur. 1958 · beneficjentJTJoanna Trzaskalikur. 1958Magdalena Osowicka-kondratowicz · ur. 1972 · beneficjentMOMagdalena Osowick…ur. 1972Anita Lorenc · ur. 1974 · beneficjentALAnita Lorencur. 1974Wojciech Lipski · ur. 1985 · beneficjentWLWojciech Lipskiur. 1985Irena Jaros · ur. 1965 · beneficjentIJIrena Jarosur. 1965Katarzyna Kaczorowska-bray · ur. 1963 · beneficjentKKKatarzyna Kaczoro…ur. 1963Ewa Wolańska · ur. 1973 · beneficjentEWEwa Wolańskaur. 1973J. P. · PRZEWODNICZĄCA ZARZĄDU?J. P.E. B. · WICEPRZEWODNICZĄCA ZARZĄDU?E. B.K. B. · SEKRETARZ ZARZĄDU?K. B.K. S. · SKARBNIK ZARZĄDU?K. S.Z. O. · CZŁONEK ZARZĄDU?Z. O.M. B. · CZŁONEK ZARZĄDU?M. B.M. K. · CZŁONEK ZARZĄDU?M. K.U. J. · CZŁONEK ZARZĄDU?U. J.POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE · KRS 0000004328POLSKIE TOWARZYSTWO…KRS 0000004328
wspólnik (% udziałów)zarządbeneficjent (CRBR)firmaosoba

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy i CRBR, stan na 05 października 2026. Pokazujemy powiązania BEZPOŚREDNIE — właściciele właścicieli i powiązania osób w innych spółkach są w pełnym raporcie. Struktura akcjonariatu niepubliczna dla tej formy prawnej — pokazujemy zarząd i beneficjentów rzeczywistych. Darmowe API Ministerstwa Sprawiedliwości maskuje nazwiska osób fizycznych w KRS; pełne pochodzą z CRBR i są dokładane tylko przy jednoznacznym dopasowaniu.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)

Beneficjent rzeczywisty to osoba fizyczna, która ostatecznie kontroluje podmiot — bezpośrednio albo przez inne spółki. Zgłoszenie do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych jest obowiązkiem ustawowym, a sam rejestr jest jawny.

Źródło: Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych (Ministerstwo Finansów), stan na 05 października 2026. Zgłoszono 11 beneficjentów. Jeśli figurujesz na tej liście i nie chcesz, by Twoje dane były tu publikowane — napisz na rodo@debtstrike.eu.

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnej opinii. Jeśli z nią współpracowałeś, Twoja będzie pierwsza — opisz własne doświadczenie, a nie zasłyszane historie.

Dodaj pierwszą opinię

1 — najgorzej, 5 — najlepiej.

Możesz wystawić samą ocenę i nic nie pisać. Jeśli piszesz — najwyżej 1500 znaków, bez danych osobowych osób trzecich (PESEL, telefon, adres, numer rachunku), bez wulgaryzmów i bez linków; takie opinie odrzucamy w całości, nie wycinamy z nich fragmentów.

Pomaga innym ocenić ryzyko współpracy. Możesz pominąć, jeśli nie było rozliczeń.

Opinia pojawia się od razu — nie musisz niczego potwierdzać. Jeśli zaznaczysz „po terminie" albo „brak zapłaty", najpierw sprawdzimy zgłoszenie ręcznie, bo to poważny zarzut wobec nazwanej firmy — napiszemy, gdy zdecydujemy. Adresu nie publikujemy; wyślemy na niego odnośnik, którym usuniesz opinię, kiedy zechcesz.

Wyślemy mu tę opinię jeden raz, z odnośnikiem do strony firmy. Adresu nie zapisujemy i nie użyjemy go ponownie.

Wysyłając opinię, oświadczasz, że opisuje ona Twoje własne doświadczenie ze współpracy z tą firmą i jest zgodna z prawdą. Opinia jest publiczna i zostanie opublikowana pod podpisem „Użytkownik”. Zasady: /zasady-opinii

Opinie pochodzą od użytkowników i nie są weryfikowane przez DebtStrike. Nie wpływają na naszą ocenę wiarygodności — ta powstaje wyłącznie z rejestrów publicznych. Zasady publikacji i tryb zgłoszeń →
Załóż bezpłatne konto firmoweSprawdzaj 5 kontrahentów miesięcznie bez opłat. Załóż bezpłatne konto →

BD BigDebt — dyscyplina płatnicza

Współpracowałeś z POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE? Zgłoś, jak regulowała zobowiązania — faktura, termin, data zapłaty. Bezpłatnie, w dwie minuty, po zalogowaniu.

Zgłoszenia zasilają naszą bazę analityczno-statystyczną. Numer dokumentu ani dane zgłaszającego nie są nigdzie publikowane.

Zgłoś doświadczenie płatnicze

Sprawdź NIP w BigDebt — Sygnał za darmo: liczby ze zgłoszeń wierzycieli dla tego NIP-u. 2 sprawdzenia w miesiącu za 0 zł po zalogowaniu, bez konta 1 na 2 miesiące; poza limitem 10 zł.

Sygnały rejestrowe (KRZ)

Czy POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE ma wpis w KRZ? Zobacz w pełnym raporcie — 29 złWynik KRZ, wykaz VAT, scoring 0–100 i bilans z e-sprawozdania. Dostęp w kilka minut, bez abonamentu.

Screening sankcyjny i compliance

Podobne podmioty

Działalność organizacji członkowskich — Lublin: 92 firm →

Zobacz firmy z branży: Działalność organizacji członkowskich →

Zobacz wszystkie podmioty z województwa lubelskie →

Sprzedajesz do tej branży?

Ta karta to jedna firma. W arkuszu dostajesz wszystkie firmy z branży „działalność organizacji członkowskich" w województwie lubelskie: nazwa, NIP, KRS, adres, status VAT, wpisy w Krajowym Rejestrze Zadłużonych i udział w przetargach publicznych.

Zobacz, ile firm jest w tym segmencie →

Dane o firmach, bez danych osobowych: zarządy, wspólnicy i jednoosobowe działalności zostają poza plikiem.

Najczęstsze pytania o POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE

Jaki NIP ma POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE?

POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE ma NIP 7122521330, REGON 000816279 i numer KRS 0000004328.

Gdzie ma siedzibę POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE?

Siedziba: ul. Józefa Sowińskiego 17, 20-040 Lublin (woj. lubelskie).

Od kiedy POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE działa?

Data rejestracji: 30 marca 2001 — firma działa 25 lat.

Czy POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE jest w Krajowym Rejestrze Zadłużonych?

Sprawdzenie w KRZ (upadłość, restrukturyzacja, bezskuteczna egzekucja) jest częścią pełnego raportu o firmie POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE za 29 zł. Bezpłatna karta pokazuje sam fakt sprawdzenia, nie wynik.

Jak czytać te dane

Co dokładnie dostajesz i za ile: raport o kontrahencie — zakres, cena i pytania, które zadają kupujący. Sprawdzasz jedną konkretną spółkę? Raport o firmie po NIP. Interesuje Cię, czy firma ma długi? Zadłużenie firmy: co widać w KRZ i wykazie VAT. Sprawdzasz wielu kontrahentów naraz? Weryfikacja kontrahentów jako procedura. Pierwszy raz sprawdzasz firmę samodzielnie? Jak sprawdzić kontrahenta w sześciu krokach. A jeśli chcesz zobaczyć, co kontrahenci widzą o Tobie: sprawdź swoją firmę po NIP.

Sprawdzasz firmy regularnie?

W abonamencie pełne raporty są w cenie — z PDF-em i eksportem CSV do dokumentacji. A w tle codziennie czytamy POLSKIE TOWARZYSTWO LOGOPEDYCZNE (i resztę Twojego portfela) w rejestrach i wysyłamy e-mail, gdy któraś trafi do KRZ albo straci status czynnego podatnika VAT.

Solo do 10 firm — od 39 zł/mies. (rok 234 zł, −50%) · Biznes do 50 firm — od 129 zł/mies. Płatność z góry za wybrany okres, bez odnawiania.

W cenie pełne raporty PL: Solo 2/mies., Biznes 10/mies. — nie płacisz za każdy osobno.

Uruchom monitoring — od 39 zł/mies.
Pełny raport ze scoringiem 0–100 i analizą bilansu z e-sprawozdania — 29 zł · z pełną mapą powiązań i weryfikacją CRBR 79 złScoring 0–100 i analiza bilansu — 29 zł · pełna mapa powiązań 79 zł Pełny raport — 29 zł