Wyszukiwarka KRS/LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK

LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK

NIP 1131879588 · Warszawa

Porozmawiaj z Werą o tej firmie

Weraasystentka DebtStrike · odpowiada od razu

BD RAPORT KONTRAHENTA · BigDebt

Sprawdzenia, dyscyplina płatnicza BigDebt, finanse i sygnały ryzyka w jednym dokumencie.

Pełny raport PDF29 zł

Zobacz przykładowy raport → Pełny raport — 29 zł →

Bez zakładania konta • PDF ze źródłami i datami

W pełnym raporcie ▼
  • 🔒Ocena wiarygodności (0–100)
  • 🔒Analiza finansowa z e-sprawozdania (FHS, Altman Z'')
  • 🔒Weryfikacja beneficjentów CRBR ze strukturą właścicielską KRS
  • 🔒Pełna mapa powiązań: właściciele właścicieli i spółki powiązane osobowo
  • 🔒Rekomendacja AI
  • 🔒Kto pytał o tę firmę: sprawdzenia z 30 dni, pobrane raporty, sygnał wzrostu
  • 🔒Monitoring podmiotu przez 30 dni
  • 🔒Screening sankcyjny (UE, ONZ, OFAC, OFSI, MSWiA) i lista ostrzeżeń KNF
  • 🔒Dyscyplina płatnicza (BigDebt): zgłoszenia wierzycieli o terminowości płatności

Zakres zależy od wariantu raportu. Pełna mapa powiązań jest w wariancie rozszerzonym za 79 zł. Analiza finansowa wymaga dostępnego e-sprawozdania.

To Twoja firma?

Zarządzaj profilem swojej firmy

  • Dodaj logo, opis, ofertę i kontakt
  • Zobacz statystyki zainteresowania
Przejmij profil firmy

Bezpłatnie • Firmowy e-mail i NIP

Podsumowanie

LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK to podmiot gospodarczy. Siedziba: Warszawa, województwo mazowieckie.

Dane firmy

NIP
1131879588
Siedziba
Warszawa
Branża PKD
Działalność w zakresie architektury i inżynierii; badania i analizy techniczne
Zobacz dane rejestrowe ▼

Dane identyfikacyjne

NazwaLEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK
NIP1131879588
REGON017468796
Adresul. Namysłowska 2 /7, 03-454 Warszawa
Województwomazowieckie

Rejestr i status

Status w KRSnieustalony
Wiek firmy0 lat
Podmioty z tego województwa w katalogu262 786

Dane pobrane: 15 października 2026.

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnej opinii. Jeśli z nią współpracowałeś, Twoja będzie pierwsza — opisz własne doświadczenie, a nie zasłyszane historie.

Dodaj pierwszą opinię

1 — najgorzej, 5 — najlepiej.

Możesz wystawić samą ocenę i nic nie pisać. Jeśli piszesz — najwyżej 1500 znaków, bez danych osobowych osób trzecich (PESEL, telefon, adres, numer rachunku), bez wulgaryzmów i bez linków; takie opinie odrzucamy w całości, nie wycinamy z nich fragmentów.

Pomaga innym ocenić ryzyko współpracy. Możesz pominąć, jeśli nie było rozliczeń.

Opinia pojawia się od razu — nie musisz niczego potwierdzać. Jeśli zaznaczysz „po terminie" albo „brak zapłaty", najpierw sprawdzimy zgłoszenie ręcznie, bo to poważny zarzut wobec nazwanej firmy — napiszemy, gdy zdecydujemy. Adresu nie publikujemy; wyślemy na niego odnośnik, którym usuniesz opinię, kiedy zechcesz.

Wyślemy mu tę opinię jeden raz, z odnośnikiem do strony firmy. Adresu nie zapisujemy i nie użyjemy go ponownie.

Wysyłając opinię, oświadczasz, że opisuje ona Twoje własne doświadczenie ze współpracy z tą firmą i jest zgodna z prawdą. Opinia jest publiczna i zostanie opublikowana pod podpisem „Użytkownik”. Zasady: /zasady-opinii

Opinie pochodzą od użytkowników i nie są weryfikowane przez DebtStrike. Nie wpływają na naszą ocenę wiarygodności — ta powstaje wyłącznie z rejestrów publicznych. Zasady publikacji i tryb zgłoszeń →
Załóż bezpłatne konto firmoweSprawdzaj 5 kontrahentów miesięcznie bez opłat. Załóż bezpłatne konto →

BD BigDebt — dyscyplina płatnicza

Współpracowałeś z LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK? Zgłoś, jak regulowała zobowiązania — faktura, termin, data zapłaty. Bezpłatnie, w dwie minuty, po zalogowaniu.

Zgłoszenia zasilają naszą bazę analityczno-statystyczną. Numer dokumentu ani dane zgłaszającego nie są nigdzie publikowane.

Zgłoś doświadczenie płatnicze

Sprawdź NIP w BigDebt — Sygnał za darmo: liczby ze zgłoszeń wierzycieli dla tego NIP-u. 2 sprawdzenia w miesiącu za 0 zł po zalogowaniu, bez konta 1 na 2 miesiące; poza limitem 10 zł.

Sygnały rejestrowe (KRZ)

Czy LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK ma wpis w KRZ? Zobacz w pełnym raporcie — 29 złWynik KRZ, wykaz VAT, scoring 0–100 i bilans z e-sprawozdania. Dostęp w kilka minut, bez abonamentu.

Screening sankcyjny i compliance

Podobne podmioty

Działalność w zakresie architektury i inżynierii; badania i analizy techniczne — Warszawa: 2738 firm →

Zobacz firmy z branży: Działalność w zakresie architektury i inżynierii; badania i analizy techniczne →

Zobacz wszystkie podmioty z województwa mazowieckie →

Sprzedajesz do tej branży?

Ta karta to jedna firma. W arkuszu dostajesz wszystkie firmy z branży „działalność w zakresie architektury i inżynierii; badania i analizy techniczne" w województwie mazowieckie: nazwa, NIP, KRS, adres, status VAT, wpisy w Krajowym Rejestrze Zadłużonych i udział w przetargach publicznych.

Zobacz, ile firm jest w tym segmencie →

Dane o firmach, bez danych osobowych: zarządy, wspólnicy i jednoosobowe działalności zostają poza plikiem.

Najczęstsze pytania o LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK

Jaki NIP ma LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK?

LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK ma NIP 1131879588, REGON 017468796.

Gdzie ma siedzibę LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK?

Siedziba: ul. Namysłowska 2 /7, 03-454 Warszawa (woj. mazowieckie).

Czy LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK jest w Krajowym Rejestrze Zadłużonych?

Sprawdzenie w KRZ (upadłość, restrukturyzacja, bezskuteczna egzekucja) jest częścią pełnego raportu o firmie LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK za 29 zł. Bezpłatna karta pokazuje sam fakt sprawdzenia, nie wynik.

Jak czytać te dane

Co dokładnie dostajesz i za ile: raport o kontrahencie — zakres, cena i pytania, które zadają kupujący. Sprawdzasz jedną konkretną spółkę? Raport o firmie po NIP. Interesuje Cię, czy firma ma długi? Zadłużenie firmy: co widać w KRZ i wykazie VAT. Sprawdzasz wielu kontrahentów naraz? Weryfikacja kontrahentów jako procedura. Pierwszy raz sprawdzasz firmę samodzielnie? Jak sprawdzić kontrahenta w sześciu krokach. A jeśli chcesz zobaczyć, co kontrahenci widzą o Tobie: sprawdź swoją firmę po NIP.

Sprawdzasz firmy regularnie?

W abonamencie pełne raporty są w cenie — z PDF-em i eksportem CSV do dokumentacji. A w tle codziennie czytamy LEVAR KONSORCJUM MANAGEMENT BOGDAN GERLIK (i resztę Twojego portfela) w rejestrach i wysyłamy e-mail, gdy któraś trafi do KRZ albo straci status czynnego podatnika VAT.

Solo do 10 firm — od 39 zł/mies. (rok 234 zł, −50%) · Biznes do 50 firm — od 129 zł/mies. Płatność z góry za wybrany okres, bez odnawiania.

W cenie pełne raporty PL: Solo 2/mies., Biznes 10/mies. — nie płacisz za każdy osobno.

Uruchom monitoring — od 39 zł/mies.
Pełny raport ze scoringiem 0–100 i analizą bilansu z e-sprawozdania — 29 zł · z pełną mapą powiązań i weryfikacją CRBR 79 złScoring 0–100 i analiza bilansu — 29 zł · pełna mapa powiązań 79 zł Pełny raport — 29 zł